Kiadványok

Karrier

A Limagrain cégcsoport magyar leányvállalata új munkatársat keres
kereskedelmi képviselő munkakörbe,
Csongrád megye és Jász-Nagykun-Szolnok megyébe

Feladatok:

  • A Limagrain által forgalmazott vetőmagok értékesítése az Csongrád megye északi részén és Jász-Nagykun-Szolnok megye déli részén
  • A forgalmazókkal és gazdálkodókkal való szoros kapcsolattartás és új ügyfelek felkutatása
  • Segíteni a Limagrain termékeinek szélesebb körű ismertségét az értékesítési területen (Platform, bemutatók, vevőtalálkozók szervezése)
  • Értékesítési stratégia kialakítása és szoros együttműködés Regionális kereskedelmi vezetővel
  • Partner-adatok naprakészen tartása és riportálás a CRM rendszerben (online adatbázis és vállalatirányítási rendszer) napi/heti rendszerességgel

Elvárások:

  • Agrár/kertészeti karon szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Vevő központúság
  • Jó probléma megoldó készség
  • Teljesítmény orientált és proaktív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány, folyamatos mobilitás a működési területen (vevőlátogatások)
  • Számitógépes ismeretek

Előny:

  • Kiterjedt kapcsolatok az adott térség gazdálkodóival
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (középfok)
  • Jász-Nagykun Szolnok megyei lakhely

Kínálunk:

  • Hosszútávú munkavégzést és karrier lehetőséget egy nemzetközi vetőmag vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Vállalati céges autót

A jelentkezési határidő: 2020. február 21. - Péntek