Kiadványok

Karrier

A Limagrain cégcsoport magyar leányvállalata új munkatársat keres
Irodavezető/Office manager munkakörbe,
a zsombói kutatóállomásra.

Feladatok:

Zsombói fióktelep (kutatási állomás) vonatkozásában:

  • A zsombói kutatóállomás üzemeltetésével kapcsolatos teendők teljes körű ellátása: így különösen, de nem kizárólagosan beszerzések intézése, szolgáltatások minőségének ellenőrzése, műszaki berendezések állapotának figyelemmel kísérése, szervízeltetés; takarítás irányítása, ellenőrzése;
  • Együttműködik a kutatóállomás kukorica és napraforgó nemesítés munkavállalóival
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, számlák befogadása, ellenőrzése.
  • Új szállítók, szolgáltatók, források felkutatása, költséghatékonyság növelése.
  • Részvétel az időszakos munkásokkal kapcsolatos ügyintézésben. Egyeztetés a kollegákkal a munkaerő igényről, munkások ellenőrzése, elszámoltatása, adminisztrálása.
  • Külföldi és belföldi utazások szervezése, szállásfoglalás, repülőjegy foglalás, autóbérlés a zsombói kollégáknak
  • Külföldi vendégek magyarországi tartózkodásának a szervezése, szállásfoglalás.
  • Csomagküldés teljes körű szervezése, dokumentációja, csomagok fogadása a zsombói kutatóállomáson.
  • Rendezvények szervezése, lebonyolítása a zsombói állomáson.
  • Hivatalokkal történő kapcsolattartás, ügyintézés, hatósági engedélyek beszerzése, nyomon követése (MVH, önkormányzatok, ellenőrzési szervek)
  • Az állomás tűzvédelmi, munkavédelmi és környezetvédelmi kötelezettségeinek a követése,
  • Veszélyes hulladék kezelése, dokumentálása.
  • Cali audit szerinti teljes körű vegyszer nyilvántartás, ellenőrzés
  • Adatszolgáltatás a K4 zóna French Research Tax Credit accreditation projecthez
  • Földbérlet és egyéb szerződések teljes körű ügyintézése
  • Szükséges oktatások megtartása munkavállalóknak és az időszaki vagy kölcsönzött munkavállalóknak,
  • Kapcsolattartás a megbízott szakértőkkel, az általuk előírtak végrehajtatása.
  • Safety sarok kezelése és az anyag lefordítása
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése, nyilvántartások vezetése.
  • Szabadság nyilvántartások vezetése, bérszámfejtéshez történő adatok szolgáltatása a gazdasági vezető részére.
  • Eszközjegyzékek vezetése, frissítése, kollegákkal történő aláíratása és megküldése a cég székhelyére.

II. Budaörs székhelyen található központ vonatkozásában feladatok:

  • Együttműködés a budaörsi székhelyen lévő pénzügyi, számviteli divízióval. Számlák igazoltatása a zsombói vezetőkkel, költséghelyezés, költségek megosztása.
  • A zsombói telephelyre vonatkozó statisztikák kitöltése és határidőre történő megküldése a gazdasági vezetőnek.
  • Havi elszámolások összegyűjtése a zsombói kollegáktól és Budaörsre történő megküldése tárgyhót követő hó 3-áig.
  • Mobiltelefonokkal és cégautókkal kapcsolatos ügyintézésben való részvétel (beszerzés, biztosítás, szervízeltetés)

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság és proaktív hozzáállás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számitógépes ismeretek

Előny:

  • Csongrád megyei lakhely
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kínálunk:

  • Hosszútávú munkavégzést és karrier lehetőséget egy nemzetközi vetőmag vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Céges laptop és telefon

A jelentkezési határidő: 2020. február 21. - Péntek